Gastronomia – Restauracja Biały Miś i Pizzeria Gawra

Gastronomia – Restauracja Biały Miś i Pizzeria Gawra

Gdzie zjeść w Wieżycy?

W Wieżycy na terenie Ośrodka KOSZAŁKOWO WIEŻYCA  znajdują się dwa całoroczne lokale gastronomiczne.

Restauracja Biały Miś

 

 

Jest to kameralny obiekt usytuowany pomiędzy wzgórzami. Latem, w trakcie posiłków,  można się rozkoszować widokiem na  okwiecone łąki. Natomiast zimą wzrok przykuwają śnieżnobiałe nartostrady oświetlane po zmroku. Serwowanie dania zmieniają się wraz z porami roku. W trakcie zimy, z myślą o korzystających z zimowych sportów, dbamy aby  posiłki były kaloryczne i rozgrzewające. W letniej kuchni dominują dania lekkie sporządzane również w oparciu o regionalne produkty.

Restauracja jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Członkostwo to jest symbolem wysokiej jakości tradycyjnej żywności lokalnej, który promuje nie tylko tradycje, ale także dziedzictwo kulturowe regionu.

Oferujemy naszym gościom kuchnię pomorską. Proponujemy regionalne potrawy z Pomorza -  z ryb jeziornych jaki i morskich ,  dania mięsne, zupy i przepyszne desery. Przygotowane z najwyższej jakości naturalnych składników. Nasz zespół kucharzy i kelnerów dba o podniebienia i komfort gości ze szczególnym uwzględnieniem niespotykanych w okolicy dań z baraniny, jagnięciny, królika i gęsiny.

W naszym lokalu przygotowujemy również dania dostosowane do potrzeb naszych najmłodszych gości.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Restauracji Biały Miś

Pizzeria Cafe Club Gawra

 

Nasza pizzeria jest wierna włoskiej tradycji dobrej pizzy i pysznej kawy. Wyposażenie jej w znakomity piec do pizzy daje gwarancję smakowitości. Dodatkowo proponujemy Państwu wspaniałe sałatki oraz inne równie smaczne dania. U nas można się napić pysznej kawy, do której oferujemy świeże wypieki i obfite desery.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pizzerią Cafe Club Gawra

 

 

Do obu lokali przylega duży teren, gdzie znajduje się ogród i  ogromny plac zabaw dla dzieci.

PL / EN / DE / RU