Dwa całoroczne lokale gastronomiczne

Restauracja i Pizzeria

W Wieżycy na terenie naszego ośrodka Wieżyca Koszałkowo znajdują się dwa całoroczne lokale gastronomiczne. Do obu lokali przylega duży teren, gdzie znajduje się ogród i ogromny plac zabaw dla dzieci.

Restauracja Biały Miś

Rezerwacja

  • 8:00 - 21:00
  • 8:00 - 21:00

Jest to kameralny obiekt usytuowany pomiędzy wzgórzami. Latem, w trakcie posiłków,  można się rozkoszować widokiem na  okwiecone łąki. Natomiast zimą wzrok przykuwają śnieżnobiałe nartostrady oświetlane po zmroku. Serwowanie dania zmieniają się wraz z porami roku. W trakcie zimy, z myślą o korzystających z zimowych sportów, dbamy aby  posiłki były kaloryczne i rozgrzewające. W letniej kuchni dominują dania lekkie sporządzane również w oparciu o regionalne produkty.

Restauracja jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Członkostwo to jest symbolem wysokiej jakości tradycyjnej żywności lokalnej, który promuje nie tylko tradycje, ale także dziedzictwo kulturowe regionu.

Oferujemy naszym gościom kuchnię pomorską. Proponujemy regionalne potrawy z Pomorza -  z ryb jeziornych jaki i morskich ,  dania mięsne, zupy i przepyszne desery. Przygotowane z najwyższej jakości naturalnych składników. Nasz zespół kucharzy i kelnerów dba o podniebienia i komfort gości ze szczególnym uwzględnieniem niespotykanych w okolicy dań z baraniny, jagnięciny, królika i gęsiny.

W naszym lokalu przygotowujemy również dania dostosowane do potrzeb naszych najmłodszych gości.

Pizzeria Cafe Club Gawra

Rezerwacja

  • 13:00 - 20:00
  • 13:00 - 22:00

Nasza pizzeria jest wierna włoskiej tradycji dobrej pizzy i pysznej kawy. Wyposażenie jej w znakomity piec do pizzy daje gwarancję smakowitości. Dodatkowo proponujemy Państwu wspaniałe sałatki oraz inne równie smaczne dania. U nas można się napić pysznej kawy, do której oferujemy świeże wypieki i obfite desery.

Misianora - sala klubowa

Pod pizzerią mieści się sala klubowa  z nagłośnieniem "Misianora" - jest to miejsce na kameralne imprezy z tańcami! Tu możecie zorganizować imieniny, urodziny czy prywatną dyskotekę.

Sala również przystosowana do realizacji szkoleń do 30 osób.

Fotogaleria Biały Miś

Fotogaleria Pizzeria Gawra

Regulamin

obiektów gastronomicznych przy P.T.U.P. „Koszałka”

kliknij tu aby pobrać