Jeśli hulajnoga kojarzy Wam się tylko z dziećmi w wieku przedszkolnym, pora zmienić myślenie! Postęp nie ominął również tego fantazyjnego środka transportu. Do dyspozycji gości są hulajnogi  CRUSSIS.

Hulajnoga Crussis Active – to najmniejszy model hulajnóg, który oferujemy w wypożyczalniach. „Activka“ jest odpowiednia dla początkujących. Wyposażona jest w hamulce TEKTRO V-brake z integrowanym dzwonkiem i koła 20"(przednie) i 16" (tylne). Specjalna kierownica umożliwia  jazdy nawet najmniejszym - dla dzieci od 6 lat.

Crussis  Urban to model hulajnóg mających ambicje sportowe i  przeznaczonych dla hobbystów i sportowych entuzjastów hulajnóg. „Urbanki “ są  odpowiednie na dłuższe wycieczki po utwardzonych drogach, trasach rowerowych lub do lżejszego terenu. Ich zaletą jest opatentowane rozwiązanie wysokiej sztywności ramy,  dzięki któremu przy odbiciu nie traci się energii, która z maksymalną skutecznością przekłada się na bezpośredni  kierunek jazdy. Krótki rozstaw osi kół gwarantuje doskonałe właściwości jezdne i  bardzo dobre prowadzenie hulajnogi. „Urbanka“ jest wyposażona w hamulce TEKTRO V-brake z integrowanym dzwonkiem i koła 26"(przednie) i 20" (tylne). Przeznaczona dla osób o wzroście od 140 cm do 190 cm. Uniwersalna na wszystkie nawierzchnie.

 

Godziny otwarcia

  • nieczynne

  • zapraszamy

  • od maja 2022r.
Hulajnogi- cennik wypożyczalni
wypożyczenie 1 hulajnogi do 30 min25 zł
kolejne 30 min5 zł
wjazdy wyciągiem 30 min20 zł
kask5 zł

Regulamin

korzystania z sprzętu sportowego

kliknij tu aby pobrać
letni_plan_koszalkowa-NOWY-1920×987 29062021