Noclegi w dobrej cenie

Pokoje gościnne i apartamenty, basen na Kaszubach !

Kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy Koszałkowo z basenem położony jest w sercu Kaszub, u podnóża Szczytu Wieżyca nad jeziorem Ostrzyckim.  Oferujemy 60 miejsc noclegowych w dobrze wyposażonych:

  • pokojach 2 – 3 osobowych,
  • apartamentach 4, 5, 6 i 8 – osobowych,
  • domkach.

Wszystkie miejsca noclegowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem i Wi-Fi. W naszej ofercie są również pokoje z kominkiem oraz tarasem z którego rozciągają się niepowtarzalne widoki, w sąsiedztwie jezioro Ostrzyckie  oraz Szczyt Wieżyca.Recepcja - nocelgi

Telefon kontaktowy: 506 579 222

  • czynna codziennie w godzinach 10.00 - 19.00Pokoje nad jeziorem w sercu Kaszub !

Odpoczynek przez 365 dni w roku

Do dyspozycji gości jest 20-sto hektarowy zagospodarowany kompleks z infrastrukturą ośrodka narciarskiego i letnich atrakcji sportowo - rekreacyjnych mi: zjazdy trójkołowcami górskimi, hulajnogami terenowymi, wędkowanie, rowery. Na miejscu ogród w zaciszu, plac zabaw dla dzieci, dostęp do wielu szlaków turystycznych Kaszub. Posiłki serwuje Restauracja Biały Miś ze znakomitą kuchnią regionalną oraz Pizzeria Gawra.  W niewielkiej odległości znajduje się  plaża nad jeziorem Ostrzyckim, "Dom do góry nogami" oraz  najdłuższa deska świat w Szymbarku czy Wieża Widokowa Wieżyca.


Galeria obiektu

Noclegi

    Regulamin

    korzystania z noclegów w Ośrodku CAW Koszałkowo

    kliknij tu aby pobrać