Plan Ośrodka Narciarskiego

Na Pojezierzu Kaszubskim jak w górach! Zapraszamy na narty.

Rôczimë na biôłą oszalałoscPanorama ośrodka

Ośrodek narciarski na Pomorzu

Niezależnie od opadów śniegu - wystarczy mróz i jeździmy jak w górach. Gdy temperatura spada poniżej -2 stopnie C, włączamy armatki śnieżne i produkujemy śnieg na bieżące dośnieżanie i na zapas (także w nocy). Obydwa stoki (długość zjazdu 300 m i długość zjazdu 150 m)oświetlone i zawsze starannie przygotowane przez ratraki a ulubione przez dzieci "dętki" czyli snowtubbing niezmiennie cieszy się wielkim powodzeniem.

Przy stokach znajdują się wypożyczalnie sprzętu zimowego. Można wypożyczyć sprzęt narciarski (narty, kijki, buty), snowboardowy (deska, buty) i inne akcesoria niezbędne do zjazdów. Można również uzyskać informacje na temat sprzętu narciarskiego, jego doboru, jakości, skorzystać z usług serwisu narciarskiego (ostrzenie, smarowanie, montaże).

Stok narciarski na Kaszubach

Na stokach, do dyspozycji Państwa jest profesjonalna szkoła narciarska. Najlepsi instruktorzy i trenerzy mają przygotowany program zajęć: narciarstwo klasyczne, narciarstwo alpejskie, carving (easy carving, fun carving), snowboard (freestyle, alpin), przedszkole narciarskie i dostosowują go do potrzeb indywidualnych, a także grupowych. Nad bezpieczeństwem Państwa czuwa grupa wykwalifikowanych ratowników medycznych, a miła obsługa wyciągów służy Państwu pomocą.