Wesele na Kaszubach – Wieżyca Koszałkowo

Wesele na Kaszubach – Wieżyca Koszałkowo

Sala na wesele Wieżyca - Koszałkowo

To jedyny taki dzień w życiu każdego z nas. Niezapomniany, który sprawia nam wiele radości i wspomnień zapamiętanych na zawsze. Dołożymy wszelkich starań abyście Państwo tą jedyną w swoim rodzaju uroczystość, przeżyli w maksymalnej dawce szczęścia i radości z uśmiechem na twarzy.
Jeśli planujecie Państwo uroczystość weselną na Kaszubach i cenicie sobie swobodę oraz wygodę swoich Gości oraz chcecie połączyć wyjątkowy klimat sali weselnej z miejscami noclegowymi -  to zapraszamy do Pensjonatu  KOSZAŁKOWO - Restauracji Biały Miś w Wieżycy. Nasz obiekt to najlepsza odpowiedź na kameralne wesele na Kaszubach.

Zapraszamy do kontaktu: telefon 58 684 38 16  lub e-mail za pośrednictwem formularza na naszej stronie (kliknij), 

buton wesele

Zapraszamy  na spotkanie do naszej restauracji w celu indywidualnego dostosowania oferty.
Zawsze jesteśmy do dyspozycji przyszłych nowożeńców dzieląc się naszym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci Państwa do zorganizowania tak ważnej i podniosłej uroczystości w wyjątkowym klimacie Wieżycy - Koszałkowa.
Przy sporządzaniu menu uwzględniamy wszelkie wskazania dotyczące potraw - walorów smakowych oraz wskazań zdrowotnych. Podczas spotkania istnieje możliwość wyboru w/w atrakcji dodatkowych.

 

PL / EN / DE / RU