ZIAJALANDIA – strefa małego narciarza

ZIAJALANDIA - strefa małego narciarza

pierwszy na Pomorzu magiczny dywan dla najmłodszych fanów białego szaleństwa
Zapraszamy do korzystania z nowej przestrzeni stworzonej z myślą o tych, którzy lubią rodzinnie spędzać wspólny czas. W Koszałkowie ruszył pierwszy w północnej Polsce przenośnik taśmowy, nazywany również magicznym dywanem, który jest bardzo popularny na stokach alpejskich.
 
Z nowego przenośnika taśmowego mogą korzystać wszyscy, zaś w czasie intensywniejszego zainteresowania (np. ferie, weekendy) w pierwszej kolejności z nowej atrakcji będą mogły korzystać osoby zapisane na lekcje z instruktorem w szkole narciarskiej.
 
Partnerem nowej, rodzinnej przestrzeni jest producent kosmetyków Ziaja, która w trosce o bezpieczeństwo adeptów przedszkola narciarskiego ufundowała kamizelki, akcesoria sportowe wspomagające naukę oraz inne miłe niespodzianki, które otrzyma każdy kto zapisze się na naukę jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem kadry z licencjonowanej szkoły narciarskiej Mixtura.
Na „frytki” sposób jest nam znany, Narta przy narcie i w dół zasuwamy! Rozpędzić się już też nie boimy, Bo hamowanie na „pizzę” doskonale potrafimy! Ziajalandia super sprawa, Jazda na nartach to najlepsza zabawa! Estera
W Ziajalandii na magicznym dywanie, każdy maluch narciarzem się stanie. Iwona
Mnóstwo śniegu, strefa ruchu, Ucz się jeździć dzielny zuchu! Ziajalandia ci na to pozwala I radość ogromną w Tobie wyzwala! Damian
Za rzeką, za górą mali narciarze formę szlifują. Ziajalandia magiczny dywan ma, frajdę i radość dzieciakom da! Eliza