MTB Energy – zawody 2020

ROMANTYCZNY WEEKEND WE DWOJE w Koszałkowie
1 maja 2020

MTB Energy – zawody 2020

 

               Czekamy na Was w Wieżycy w dniach 11 - 14 czerwca 2020, gdzie obok ścigania MTB będą także atrakcje dla całych rodzin. Zgłoszenia zostały już uruchomione.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że II edycja LOTTO MTB Energy w Wieżycy odbędzie się w dniach 11-14 czerwca w 2020. Organizatorzy po sukcesie pierwszej edycji szybko podjęli decyzję, że za rok miłośnicy jazdy na rowerze, znów będą mogli się ścigać po górach na Pomorzu.

👉Szczegóły imprezy www.mtbenergy.pl

👉 Program imprezy http://mtbenergy.pl/info-program-imprezy
👉Zapisy www.timerecords.pl

👉Rezerwacja noclegów tel. + 48 506 579 222  http://koszalkowo.pl/pensjonat/

👉Filmiki z ubiegłego roku, koniecznie zobacz https://www.facebook.com/watch/MTBEnergy/

Zapraszamy !!!

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


LOTTO MTB Energy to wyścig składający się z czterodniowej rywalizacji – prolog w formie indywidualnej jazdy na czas oraz 3 etapy, z czego ostatni etap rozgrywany jest w formie wyścigu XC na pętli o długości około 8 – 10 km. Zawodnicy i zawodniczki są „wysłani” przez organizatorów w kaszubskie tereny, gdzie każdy z nich walczy o jak najlepszy czas. Warto podkreślić, że rodem z najlepszych kolarskich zawodów, liderzy po każdym etapie są nagradzani żółtą koszulką lidera. 

Uczestnicy rywalizują na dwóch dystansach - GIGA i MEGA. 

I edycja LOTTO TMTB Energy pokazała, że rywalizacja na rowerze w terenie może być ekscytująca. Do samego końca, do ostatniej pętli, toczyła się walka pomiędzy Bartoszem Banachem a Mateuszem Reichem. Ostatecznie wygrał niespodziewanie ten drugi, który ku zaskoczeniu wszystkich kibiców, na ostatniej pętli wyprzedził Banacha i wygrał zawody.